השותפים
לאירוע

The 7th Annual GeekAwards הוא ערב שכולו הוקרה לתעשיית הסטארטאפים בישראל. תהליך בחירת המועמדים, הבמה הגדולה, הפרס הנוצץ, האוכל הטעים והשתייה המשחררת - הכל בשביל האנשים שמרכיבים את האקו-סיסטם המיוחד הזה. אבל את כל אלה לא יכולנו לעשות לבד, יש לנו שותפים שגם מעריכים ומוקירים את העשייה הטכנולוגית בארץ ולהם אנו רוצים להגיד תודה.

Gold

אלטשולר שחם בנפיטס מתמחה במתן מגוון שירותי ניהול ונאמנות של תכניות תגמול מבוססות מניות לעובדים ומנהלים, ופועלת כנאמן משלם וכנאמן אסקרו במגוון עסקאות. ניסיונה עתיר השנים מתבטא במגוון רחב של שירותי נאמנות, ייעוץ ואדמיניסטרציה לחברות פרטיות, ציבוריות ובינלאומיות.

בלונד 2.0 היא סוכנות יחסי ציבור בינלאומית זוכת פרסים עם משרדים בבוסטון ותל אביב. תחת הנהגתם של איילת נוף ומוטי פאר (שדורגו כשניים מעשרת המשפיענים של הסטארטאפ ניישן על ידי המגזין פורבס), הצוות, שמונה יותר מ-25 עובדים הוא אחד מהכוחות המובילים ביחסי ציבור לסטארטאפים, תאגידים, קרנות הון סיכון, ומותגים. עם לקוחות כגון Waze, Viber, Playtika, ועוד רבים וטובים, לבלונד 2.0 יש שנים של ניסיון וידע מקצועי בשיווק של כל מותג והשגה של כל מטרה עסקית, ובאמתחתה השקות ענקיות ופרסים רבים.

VEO הינה חברה חלוצית המספקת אסטרטגיות תוכן וידאו למותגים וחברות בעלות תועלת גבוהה. בין לקוחותיה: Amazon, Amdocs, Outbrain, Orbotech, קבוצת קרסו ועוד. החזון של VEO הינו לספק מענה לצורך ההולך וגדל ב "לספר סיפור" באמצעות תוכן וידאו ברשתות החברתיות בפרט ובמדיה הדיגיטלית ככלל. חברת VEO הוקמה כשותפות בין רודריגו גונזלס לחברת סאן אינטרקטיב מתוך מטרה לספק מענה שלם ללקוחותיה תחת קורת גג אחת, החל משלב תכנון האסטרטגיה לתוכן וידאו ועד לפרודקשיין מלא.

בואו להיות שותפים >
בואו להצביע >